Zespół

Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się w swojej pracy szeroko pojętym rozwojem człowieka. Łączy nas pasja do tego czym się zajmujemy. Przede wszystkim jednak łączny nas nietolerancja bylejakości. To znaczy, że chcemy świadczyć profesjonalne i wysokiej jakości usługi. Idea powstania centrum rodziła się w naszych głowach od dłuższego czasu, a teraz Centrum „Motyl” staje się unikatowym i magicznym miejscem na mapie niezwykłości naszego regionu.

Patryk Domarecki

Patryk Domarecki

Inicjator powstania Centrum, z wykształcenia lekarz, w trakcie specjalizacji w dziedzinie pediatrii. W “Motylu” udziela konsultacji pediatrycznych oraz bierze udział w diagnozach rozwojowych. W ramach zespołu interdyscyplinarnego uczestniczy w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Więcej
Małgorzata Domarecka

Małgorzata Domarecka

Magister pedagogiki specjalnej, certyfikowany diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta pedagogiczny, trener TUS, międzynarodowy certyfikowany diagnosta ADOS-2. W Centrum jest odpowiedzialna za diagnozy i terapię integracji sensorycznej oraz terapię ręki, terapię specyficznych trudności w uczeniu się oraz terapię TUS, diagnozy rozwojowe. W ramach zespołu interdyscyplinarnego uczestniczy w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Więcej
Natalia Szymkowiak

Natalia Szymkowiak

Z wykształcenia i zamiłowania psycholog, w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym, trener TUS. Prowadzi diagnozy i terapię psychologiczną oraz współodpowiada za organizację zajęć TUS. W ramach zespołu interdyscyplinarnego uczestniczy w diagnozie zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Więcej
Iwona Dziewulska

Iwona Dziewulska

Logopeda, neurologopeda, certyfikowany diagnosta KOLD, trener Treningu Umiejętności Społecznych. W Centrum odpowiada za diagnozy, konsultacje i terapię logopedyczną, neurologopedyczną.

Więcej
Małgorzata Leśnikowska

Małgorzata Leśnikowska

Dietetyk, w “Motylu” odpowiedzialna za konsultacje dietetyczne oraz indywidualne plany żywieniowe.

Więcej
Marcin Potratz

Marcin Potratz

Magister fizjoterapii, specjalizujący się w pracy z dorosłymi pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi i z borykającymi się z bólem. Wykonuje również masaże lecznicze, sportowe, bańką chińską, drenaż limfatyczny oraz pinopresurę.

Więcej
Agnieszka Potratz

Agnieszka Potratz

Magister fizjoterapii, specjalizująca się w rehabilitacji dziecięcej u dzieci z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, chorobami genetycznymi, skoliozą, wadami postawy, nadwagą. Dyplomowana instruktorka fitness prowadząca indywidualne treningi personalne dla dorosłych.

Więcej
Aleksandra Cieślak

Aleksandra Cieślak

Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny z przygotowaniem do pracy w nurcie metody Marii Montessori, magister terapii pedagogicznej i wspomagania rozwoju dziecka, diagnosta KORP, certyfikowany trener TUS, terapeuta ręki. Prowadzi zajęcia treningu umiejętności społecznych, terapię specyficznych trudności w uczeniu się, bierze udział w diagnozach rozwojowych.

Więcej
Lidia Szwaracka

Lidia Szwaracka

Magister pedagogiki, oligofrenopedagog z przygotowaniem do pracy z dziećmi z ASD, diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej, certyfikowany trener TUS, diagnosta KORP. W “Motylu” prowadzi terapię integracji sensorycznej oraz zajęcia grupowe Treningu Umiejętności Społecznych.

Więcej
Natalia Fernando

Natalia Fernando

Specjalista medycyny rodzinnej, w trakcie specjalizacji w dziedzinie pediatrii, z bogatym doświadczeniem klinicznym w zakresie diagnostyki i leczenia pacjentów na różnym szczeblu pomocy - od podstawowej opieki zdrowotnej po oddziały szpitalne. W Centrum Wspierania Rozwoju Motyl udziela porad lekarskich dla dzieci.

Więcej
Agata Siemianowska

Agata Siemianowska

Magister fizjoterapii, specjalizująca się w rehabilitacji dzieci od 3 do 18 roku życia z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, chorobami genetycznymi, skoliozą, wadami postawy, nadwagą. Fizjoterapeutka specjalizująca się w pracy z problemami uroginekologicznymi.

Więcej
Maja Domań

Maja Domań

Magister fizjoterapii, specjalistka w terapii dzieci, przede wszystkim tych najmniejszych. Szczególną uwagę poświęca w swojej pracy ocenie funkcjonalnej i usprawnianiu pociech już od pierwszych dni życia.

Więcej
Patrycja Kwiatkowska

Patrycja Kwiatkowska

Specjalista neurologii dziecięcej z doświadczeniem pracy w Oddziale Neurologii z Pododdziałem Neurogenetyki Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W Centrum Motyl udziela porad neurologicznych dla dzieci i młodzieży, współuczestniczy w procesie kompleksowych diagnoz rozwojowych.

Więcej

Umów wizytę

Już dziś skontaktuj się z nami i umów pierwszą wizytę!

Kontakt