O motylowych fizjoterapeutach

Marcin Potratz, Agnieszka Potratz

MAJA DOMAŃ - fizjoterapeuta

Maja ma bogate doświadczenie zawodowe. Najtrudniejsze i najbardziej kształcące szlify zdobywała w Dziecięcym Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce. Tam pracowała z dziećmi z różnorodnymi wadami rozwojowymi. Dzięki temu wszechstronnemu doświadczeniu rozumie potrzebę indywidualnego podejścia do Waszych Skarbów. Maja jest perfekcjonistką, każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie a rodzicom chętnie odpowiada na wszystkie nurtujące ich pytania.

Maja cały czas się kształci, każdy wolny tydzień, weekend wykorzystuje na kursy, sympozja, szkolenia. Ukończone przez nią kursy to min:

  • Zastosowanie kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwojowymi
  • PNF
  • Kinesiology Taping
  • Neuromobilizacje w terapii manualnej
  • SpineCore
  • Fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej i stawu kolanowego.

Chętnie pokażę wam jak wygląda prawidłowa pielęgnacja dziecka, jak podchodzić do maluszka, jak go nosić, przekładać, odkładać, jak wspierać wasze dziecko zabawą w domu, żeby motywować je do ćwiczeń i pracy. Omówię rozwój motoryczny waszego dziecka. Obalę często powtarzające się mity. Moim zdaniem każdy rodzic małego dziecka powinien choć raz skorzystać z takiej konsultacji fizjoterapeutycznej.

Maja Domań

Prywatnie Maja jest spełnioną mamą 9-cio i 4-ro latka, przy których odpoczywa po pracy. Gdyby doba była dłuższa uciekłaby w naturę nietkniętą przez cywilizację z dobrą, wciągająca książką. Chętnie opowie Wam o swoim cudownym Psiaku.

AGATA SIEMIANOWSKA - fizjoterapeuta

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Studia magisterskie ukończyła w 2019 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce, pracując prywatnie oraz w przychodni w Sząbruku.

Swoją przygodę z rehabilitacją rozpoczęłam w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla dzieci w Ameryce. Od tego czasu spełniam się zawodowo pracując z dziećmi. Aby poszerzać swoje umiejętności i ofertę ukończyłam wiele kursów specjalistycznych, moim największym osiągnięciem jest ukończenie wielomodułowego kursu terapii manualnej według Rakowskiego, dzięki temu szkoleniu otrzymałam ogrom wiedzy do pracy terapią manualną zarówno z dziećmi, kobietami z problemami uroginekologicznymi jak i pacjentami bólowymi. Ukończyłam również wiele kursów z tematyki pracy na tkankach miękkich.

Agata Siemianowska

Prywatnie uwielbia czytać książki, oglądać ciekawe filmy oraz spędzać czas ze znajomymi i rodziną wspólnie podróżując.

Udostępnij

2021-11-06