Witamy na pokładzie Motyla nowego terapeutę

Małgorzata Domarecka

Jest nam niezmiernie miło powitać na pokładzie Motyla nowego terapeutę, który od bieżącego roku szkolnego poprowadzi diagnozy oraz terapię zaburzeń integracji sensorycznej naszych podopiecznych.

Pani Ewa Kikoła - Zalewska - bo to właśnie o Niej mowa - jest pedagogiem specjalnym, logopedą, neurologopedą, specjalistą wczesnej interwencji logopedycznej, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Poza wszechstronnym przygotowaniem do pełnienia swoich obowiązków zawodowych, może się pochwalić bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi z różnymi wyzwaniami rozwojowymi, w tym z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Pani Ewa doskonaliła swój warsztat pracy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Uniwersytecie Gdańskim. Bierze także regularnie udział w konferencjach, warsztatach, szkoleniach. Wśród nich warto wymienić kilka znaczących:

  • instruktorski kurs Masażu Shantala;
  • kurs terapii ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia;
  • 3-stopniowy kurs bazowy terapii behawioralnej dzieci z ASD;
  • studia podyplomowe w zakresie edukacji i rewalidacji osób w spektrum;
  • studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej.

Pani Ewa od 18 lat pracuje zawodowo z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym w ZSP w Miłakowie. Prowadzi terapię logopedyczną, zajęcia rewalidacyjne, terapię ręki.

Prywatnie mama bliźniaczek - Gabrysi i Oli oraz właścicielka 2 psów i 3 kotów, spokojna, ciepła i uśmiechnięta osoba z ogromem życzliwości dla dzieci i ich rodziców.

Wierzymy w to, że współpraca z panią Ewą przyniesie owoce przede wszystkim w postaci uśmiechu na twarzy dziecka, sukcesów w prowadzonych działaniach terapeutycznych ale także przyczyni się do poczucia satysfakcji zawodowej!

Udostępnij

2022-10-04