Witamy na pokładzie Motyla nowego terapeutę

Autor: Małgorzata Domarecka

Jest nam niezmiernie miło powitać na pokładzie Motyla nowego terapeutę, który od bieżącego roku szkolnego poprowadzi diagnozy oraz terapię zaburzeń integracji sensorycznej naszych podopiecznych.

Pani Ewa Kikoła - Zalewska - bo to właśnie o Niej mowa - jest pedagogiem specjalnym, logopedą, neurologopedą, specjalistą wczesnej interwencji logopedycznej, certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Poza wszechstronnym przygotowaniem do pełnienia swoich obowiązków zawodowych, może się pochwalić bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi z różnymi wyzwaniami rozwojowymi, w tym z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Pani Ewa doskonaliła swój warsztat pracy na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Uniwersytecie Gdańskim. Bierze także regularnie udział w konferencjach, warsztatach, szkoleniach. Wśród nich warto wymienić kilka znaczących:

  • instruktorski kurs Masażu Shantala;
  • kurs terapii ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia;
  • 3-stopniowy kurs bazowy terapii behawioralnej dzieci z ASD;
  • studia podyplomowe w zakresie edukacji i rewalidacji osób w spektrum;
  • studia podyplomowe z zakresu terapii pedagogicznej.

Pani Ewa od 18 lat pracuje zawodowo z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym w ZSP w Miłakowie. Prowadzi terapię logopedyczną, zajęcia rewalidacyjne, terapię ręki.

Prywatnie mama bliźniaczek - Gabrysi i Oli oraz właścicielka 2 psów i 3 kotów, spokojna, ciepła i uśmiechnięta osoba z ogromem życzliwości dla dzieci i ich rodziców.

Wierzymy w to, że współpraca z panią Ewą przyniesie owoce przede wszystkim w postaci uśmiechu na twarzy dziecka, sukcesów w prowadzonych działaniach terapeutycznych ale także przyczyni się do poczucia satysfakcji zawodowej!

Udostępnij

2022-10-04