Iwona Dziewulska

Logopeda, neurologopeda i pedagog z wykształceniem zdobytym na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika opiekuńcza oraz studia podyplomowe na kierunku Logopedia. Następnie w 2021 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku neurologopedia z elementami neurogeriatrii w KPSW w Bydgoszczy. Od 12 lat zawodowo zajmuje się wsparciem dziecka i jego rodziny. Certyfikowany diagnosta narzędzi KOLD, KOSF i KOJD, certyfikowany trener Treningu Umiejętności Społecznych.

W trakcie swojej ścieżki zawodowej zdobyłam doświadczenie w pracy pedagoga szkolnego, wychowawcy, asystenta rodziny, logopedy w wielu szkołach i placówkach oświatowych. Od 9 lat specjalizuję się w skutecznej diagnozie i terapii logopedycznej wad wymowy, stymulacji opóźnionego rozwoju mowy, terapii wczesnego wspomagania dziecka, zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz innych zaburzeń neurorozwojowych.

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do Pacjenta, czego podstawą jest fachowe rozpoznanie i postawienie trafnej diagnozy. Dlatego w terapii koncentruję się na podążaniu za dzieckiem. W trakcie pracy wykorzystuję między innymi elementy Metody Krakowskiej, Metodę Werbo-Tonalną, Storyline, Metodę Batti Straus, Logorytmikę, Metodę Progestów. Prowadzę również terapię logopedyczną online z dziećmi, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w tradycyjnej formie zajęć. Na co dzień pracuję, zdobywam i doskonalę swoje doświadczenie jako logopeda w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Morągu".

Prywatnie mama Antosi. Czas wolny spędza w swoim ogrodzie, interesuje się hortiterapią oraz tworzy kosmetyki naturalne.

Udostępnij

2021-04-01